On-line školení jednoduše

On-line školení BOZP a PO

První on-line školení BOZP a PO v Česku, které obsahuje i místní podmínky

Naše on-line školení bezpečnosti práce a požární ochrany pro vedoucí i nevedoucí zaměstnance má obsah v souladu s platnou legislativou, v porovnání s prezenčním školením stojí zlomek peněz i starostí a zaměstnance mnohem víc baví. Školení jsou v češtině, angličtině a pro nevedoucí pracovníky i v ukrajinštině.

Bezpečnostní technici i personalisté mají díky on-line školením mnohem méně práce

Kompletní školení skoro bez práce

Vy do on-line školení nahrajete informace o rizicích, evakuační plán, místní řád skladů a další místní podmínky. My zapracujeme vše, co je ze zákona povinné, a přidáme osnovu k faktickému proškolení zaměstnanců jejich vedoucím.

Neustále aktuální

Všechna on-line školení BOZP a PO pro vedoucí i řadové zaměstnance jsou vždy svým obsahem aktuální.

Jednoduchost na prvním místě

Školení bezpečnosti práce a požární ochrany objednáte on-line a dostanete prezenční listiny, e-learningový kurz i osnovu pro praktické proškolení. Jednodušší už to být nemůže.

Výhoda i pro zaměstnance: školí se, když zrovna mají čas

Školení bez limitů

Když zrovna zaměstnanci nemají na školení čas, mohou se věnovat prioritnějším úkolům. K bezpečnosti práce se vrátí třeba další den.

Zajímavá čísla, videa, grafiky

Tohle školení není nuda. Díky obrázkům, videím, stručným textům a kupě příkladů z praxe ho zaměstnanci zhltnou na jeden zátah.

Lektor „na drátě“

Při školení se zaměstnanci mohou na cokoliv zeptat lektora, kterému napíšou pomocí on-line formuláře přímo z aplikace. A lektor zase může obratem reagovat.

Vyzkoušejte on-line školení BOZP a PO pro vedoucí i řadové zaměstnance zdarma

podívejte se JAK ON-LINE ŠKOLENÍ VYPADÁ