On-line školení jednoduše

pro správce

Podívejte se, co umí systém, ve kterém budete pracovat

Udělejte si rychlý přehled o vypsaných školeních

V přehledu školení najdete všechny důležité informace o kurzech, které máte aktuálně vypsané. Ke každému školení si nastavíte, jestli se opakuje nebo je jednorázové (periodicita), zda má lektora (a kdo to je) nebo kteří zaměstnanci musí školením projít.

Školení si můžete filtrovat podle periodicity, typu ověření znalostí nebo třeba podle toho, která střediska se školení účastní.

Celkový přehled po ruce

Hned vidíte, komu chybí školení

V přehledu účastníků rychle zjistíte, jak jsou na tom zaměstnanci s povinnými školeními – která školení jim chybí, kdo má všechno splněno a kdo zameškal vzdělávání ve stanoveném termínu.

Můžete zvolit konkrétní školení a vyfiltrovat si seznam jeho studentů – tedy zaměstnanců, kteří musí školení absolvovat.

Podívejte se, jak je na tom konkrétní zaměstnanec

V ePREVENTADU si zobrazíte profil každého studenta. Máte přehled o jeho splněných školeních, víte, která musí absolvovat pravidelně a rovnou mu můžete přiřadit další školení.

Pokud zaměstnanec zapomene své heslo do ePREVENTADA, vygenerujete mu v jeho profilu nové.

Doplňte školení o přílohy

Ke každému školení si zobrazíte přehled příloh. Můžete přidávat nové, mazat je nebo si všechny stáhnout.

Přílohy se zobrazují i zaměstnancům, kteří je využívají při vzdělávání. Najdou v nich například návod na používání přístroje, mapu únikových východů či interní směrnice)

Pořiďte si plný přístup
do on-line vzdělávání ePREVENTADO